WenceslasRe

Můžu jet v 15 sám na zájezd?

1, Zájezd (prostě s výletama, pobyt je daný atd.)
2, Letenka – jsem volný, dělám si ,, co chci ''
Konkrétně Finsko
Díky moc
Doplňuji:
midlajs: Na to se neptám botoxová ženo.
Takže se souhlasem rodičů to jde?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, jde to…
😉

  1. Jen je dobré mít „zájezd“ objednaný (zaplacený) rodiči.
  2. „jsem volný, dělám si ,, co chci ''“ – není to tak jednoduché – bylo by vhodné mít nějakého zmocněného místního dospělého – v 15 nejsi právně zodpovědný (nemůžeš třeba uzavřít smlouvu)…

Pokud nebudeš ´vybočovat´, je to OK – v případě problému by jeho řešení mohlo být ´na dlouhé loktě´…
😉

Další odpovědi
ReHu

Když s tím rodiče souhlasí........

midlajs

Ja bych Te nepustila.
Doplňuji:
Botoxova zena 🙂 to je nejakej novej vyraz pro chlapce, ktery si mysli jak jsou desne dospeli a pritom o povinnostech nechteji ani slyset? V 15ti vis ho*no o zivote. Tak proto bych nebyla jako rodic svolna Te nekam pustit samotneho. A jestli chces tady podporu, mel bys jit nekam, kde jsou podobne stejne stare lidi.

WenceslasRe

Reaguji na tvůj avatar ;)

WenceslasRe

Gecco: Jako vždy super :)

gecco

😉
Na mne se ´vykašli´ – a hlavně si to užij…
😉
Můj syn byl v 15 6 týdnů na Maltě – a dodneška si to nemůže vynachválit… A to už je starej chlap – 26…
😉