Avatar uživatele
tonda22

Můžu jet s kamarádkou k moři když mi je 16?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Když se ti tam něco stane, vinu ponesou rodiče, kteří za tebe mají zodpovědnost. Když si tam nějak ublížíš a třeba by byl potřebný souhlas rodičů k nějaké operaci, nastal by hodně velký problém a ty bys mohl to odpykat životem. Já bych 16-ti leté dítě samotné k moři nepustila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

To záleží na rodičích, jestli tě pustí, ale nebylo by od věci, aby alespoň někdo z vás byl plnoletý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

pokud s vámi nejede nikdo dospělý, tak je to nehorázná nezodpovědnost od rodičů a i od vás, v 16ti už bys mohla vědět, že kromě pařby jsou na světě taky nástrahy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Můžeš, když ti to rodiče dovolí. Rodiče jsou za tebe stále plně zodpovědni. Já osobně bych tě nepustil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

Musíš mít písemný souhlas rodičů, je to potřeba v některých zemích a na hranicích. Musí s Tebou jet dospělá osoba, která je v souhlasu jasně zapsána.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdp1

Určiitě. K moři i jinam. Osobně bych jel i s vámi 🙂 a tvoje kamarádka je už plnoletá, nebo má už alespoň 15? Pokud jsi filuta, a chceš jet k moři, s kamarádkou a zadarmo, doporučuji ti zapojit do akce mozek. Zpracuj rodiče – vás obou a „pozvi“ je na výlet. Bude to svědčit o tvé dospělosti, sounáležitosti, citu a nadhledu. Tím získáš body a dosáhneš „svého“ a určitě to bude pro vás grátis !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek