flodur

Můžu ještě konzumovat vánoční cukroví?Mám je v lednici.A do kdy?

Nejlepší odpověď
anonym

když tam nemáte krémy které by se mohly zkazit tak určitě hodně lidí si dává cukroví do mražáku a má je i na velikonoce,já osobně jsem to ještě nezkoušela,ale cukroví taky ještě máme a bez obav ho pojídáme

Další odpovědi
dagmarka111

můžeš,já je dávám na stůl ještě o velikonocích

venkovan

Když zároveň konzumaci cukroví vyrovnáš dostatkem pohybu, tak můžeš. a až ho sníš, tak si můžeš upéci masopustní cukroví, potom Velikonoční, potom jarní, květnové, letního slunovratu … .
A pokud si pamatuji, tak právě většina vánočního cukroví je vyráběna (vymyšlena) tak, aby mělo dlouhou trvanlivost, pokud je uloženo do spotřeby v chladnu. To co je s tukovou nádivkou stejně už z talířů zmizelo.

Zdroj: život

hanulka11

Nemusíš mít cukroví v lednici. Dej ho s krabicí někam kde je chladněji než v obytné místnosti . Vydrží dlouho-dokud ho nesníš.

hanjimka

Mám narozeniny v únoru a kdysi jsme odkládaly krabici do komory kde bylo chladno.Teď ho dávám krabičku do mrazáku a v únoru chutná nejlíp.Ale jinak ho mám v plechových krabicích v chladnu a jíme dokud je.Záleží asi na náplních.