Můžu jest hodně vlašských ořechů, ikdyž hubnu?

Doplňuji:
www: No tak asi malou misku…
Jugar: A jak? sem se posílat fotky nedají… a navíc bych sem nedala fotku svého břicha, sem stydlivá, ale zhubnout potřebuji, vím to…
Děkuji všem za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
www

Hodně je kolik? 😁
Hrstka ti ale neublíží i při dietě.
Doplňuji:
A jsme opět u velikostí 🙂
Já říkám malá miska podle ve nejmenší co mám doma.
Hrstka je to, co si ti lehce vejde do jedné dlaně.
Pokud to množství chceš přesně, mrkni na fundovanější rady odborníků (viz net), což ka nejsem.

Další odpovědi
Funna

hodně ne…jsou dost tučné…max. 5–10 ks denně (podle velikosti)

anonym

Tož Hanko z moravy,nevím co myslíš množstvím hodně,ale ořechy k dietě napomáhájí,nemusíš se ničeho obávat.
Kdybys poslala sem fotku,rádi ti poradíme jestli opravdu dietu potřebuješ,osobně jsem na ženské postavy specialista z dobrého oka pohledu.
http://sjidel­nicek.cz/potra­vina/orechy/
Doplňuji:
tak jí pošli jenom mě vnitřní poštou,já to zhodnotím…smajlík

Pepa25

„I když jsou vlašské ořechy velmi zdravé, dávejme si pozor na jejich konzumované množství. Velká dávka najednou snězených ořechů může způsobovat těžkost žaludku, protože plody jsou velmi tučné.“ citace viz zdroj

Zdroj: http://www.ka­loricketabulky­.cz/orechy-vlasske/

marci1

Vlašské ořechy obsahují zdravé tuky, ale ani s nimi to nelze přehánět. Dle doporučení sním každý den max. 8 celých vlašských ořechů ( samozřejmě po vyloupnutí a bez skořápky ). 🙂

Pepa25

Připojuji se k žádosti Jugara, aby ke všem dotazům k hubnutím, dietám apod. byly vždy povinně připojeny fotky! 😉