Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Můžu hubnout?

Moje váha je 60kg meřím 170cm.Myslíte že bych mohla začít hubnout né nějak extrémně chtěla bych tak 3–5kg.Nevím jestli bych mohla hubnout.Nepřipadám si vyloženě tlustá ale vypadala jsem i líp.Je mi 15.Vím že BMI je normální ale asi bych chtěla vypadat trochu líp.
Myslíte,že bych mohla hubnout asi těch 3–5kg?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Můžeš hubnout…
😁
Ale – je to potřeba? – a to právě nikdo nevíme – pošli foto postavy v plavkách (nebo, raději, bez)…
😉
Každopádně – BMI je jen nástroj, jak nutit lidi do nesmyslných diet (a pojídání ´jedovatých´ – a drahých!!, potravinových doplňků).
___
Uvědom si, že rozhodně je hezčí baba s ´vysportovaným´ tělem, než vychrtlá vyzáblina – nedej bože – s povislým zadkem od sezení u PC…
A to bez ohledu na BMI..!
Chlapi nehledí na BMI – hledí na pěkné holky.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Proč hubnout? Když chceš vypadat líp a nemyslíš si, že si tlustá, tak začni cvičit ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Neblbni a buď taková jaká jsi. Normální určitě neni být podvyživená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Pošli mi foto na mail: arnost@tiscali.sk
Já to zhodnotím a řeknu ti jak cvičit :)

Vyfoť se v nejlepším prádle co máš, to já ocením :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peka70

Ahoj me dost pomohly gc http://jakzhub­nout.info koupil sem si je zde a za tu cenu sem si rikal ze je vyzkousim a zatim muzu rict super 🙂 myslel jsem si ze zacatku ze jsem naletel na reklamu ale funguje to i bez vetsi sportovni aktivity a uprave jidelnicku. Preji hodne stesti v hubnuti at uz jakym koliv zpusobem 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek