Slezsky fc

mužu hrát hry když není v počítači základova deska ?

Nejlepší odpověď
honza19hk

můžeš ale jen ty co se nehrají na počítači (např karty,fotbal.atd…). Bez základní desky PC ani nezapneš.

Další odpovědi
Michal Kole

Ne 🙂

Základní deska propojuje všechny komponenty po hardwarocé úrovni.

procesor, RAM paměť, grafickou kartu, zvukovou kartu síťovou kartu (3 poslední už dnes bývají na některých deskách integrované, že nepotřebuješ extrerní karty zasouvané dos lotů – zásuvky)

marijakes

Když není základová deska, není vlastně počítač. Hry doporučuji stolní, jako domino nebo člověče nezlob se.