sofie101

mužu hlídat deti aniž by mi bylo 18?

chtěla bych hlídat děti, už s tím mám i zkušenosti ale není mi 18, tak jsem se chtěla zeptat, jestli se mám vubec snažit.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud by šlo o takovouto výpomoc u někoho ze známých, tak tam podmínka plnoletosti nebude. Jestliže ale půjde o hlídání přes smlouvu, tak by ji museli za Tebe podepsat rodiče, nebo agentura. Zkusila bych na Tvém místě na některou na netu zveřejněnou službu na hlídání dětí zavolat a domluvit se.
Sousedčina dcera jela jako au pair do Anglie asi v sedmnácti letech. Chtěla se přes prázdniny zdokonalit v angličtině. Nakonec z toho byla žádost o přerušení studia a pobyt v Anglii si prodloužila na 3 roky. Její matka si zoufala, že nemá ani maturitu, ale Jana po návratu vše dohnala.

Další odpovědi
anonym

Ani nevíme tvůj věk. Může ti být 17 ale klidně i 12 let.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.