Můžu donutit svou sestru,aby opustila s dětmi můj dům a bydleli ve své bytě?

Můj otec má věcné břemeno v mém domě,a trvá na tom, že moje sestra a její dvě děti jsou jeho návštěva. Oni však soustavně užívají jeho byt a nejstarší syn mé sestry v něm bydlí dokonce nepřetržitě. Jsou mi povinni platit nájem nebo jakým způsobem docílit jejich vystěhování?

Nejlepší odpověď
Fidel

Ano, ale jen žalobou – zasahují do vašeho vlastnického práva. A ještě požádejte soud o předběžné opatření (to musí provést do 7 dní).

Další odpovědi
iq

Já se omlouvám,zase to nebude úplně odpověď ale, PROBOHA jste jedna rodina,jedné krve,kousek z vás je ve vaší sestře a naopak! Copak nemůžete zatnout zuby,sklonit pyšnou hlavu a NORMÁLNĚ se domluvit??? Kam to lidi spějeme…