tony2412

můžu dát syrové řízky v trojobalu do mrazáku?

a nebo už usmažené řízky můžu dát do mrazáku?

Nejlepší odpověď
marci1

„Odpověď na případné mražení již obalených řízků do zásoby : Když už jednou obalujete větší množství a netrváte na top kvalitě, můžete si jich pár dát do mrazáku a postupně je vyndavat podle potřeby. Ale čerstvý je čerstvý…“ 🙂

http://www.vi­talia.cz/clan­ky/neni-nad-poradny-smazeny-rizek/

Další odpovědi
lota

Asi ano. Já do mrazáku dávám snad všechno, když není kam s tím.

dr.luha

Lepší je uskladňovat už hotové (nepodléhají tak oxidaci). Po rozmražení se dají oživit na roštu ve grilu, aby se znovu nenacucaly olejem.

Lamalam

Obalené, neusmažené řízky občas mrazím.