Avatar uživatele
Klarisa

Můžu dát ročnímu dítěti krupici?

Může 13 měsíční dítě jíst z plnotučného krabicového mléka krupici s dětské krupičky?Nemůžu se shodnout v tomto s dcerou,já myslím že ano,ona že ne.Tak asi je nová doba,že se dělá všechno v prášku a rozmíchá se to ve vodě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář před 5190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

já mám klariso děti 3 a krupici jsem jim dávala v roce už normálně.když jsem měla dítě jedno taky jsem se k vůli tomu se svou maminkou dohadovala protože jsem si myslela že když je na nutrilonu nic víc nepotřebuje.ale neměla jsem pravdu po nutrilonovi se mi budila po 3 hodinách i v noci a po krupici mi spala i 6 hodin proto ju vřele doporučuji.řeknite vaší dceři že to mimču nic neudělá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KIJIR

Dobrý den i já mám zkušenost se svým starším synem,že od 12 měsíců jsem mu vařila kaši z mléka a dětské krupičky a vše bylo naprosto bez jakýchkoli problémů:)Naopak velice mu chutnala a co teprve když jsem mu tam kápla trošičku medu:)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Milá KLariso, ono jde asi právě o to mléko. Zkrátka to krabicové není to, co bývalo mléko za Vašich, a vlastně asi ani za našich mladých let. Malým dětem se doporučuje až později, než tomu bylo v dřívějších dobách.

Nicméně… I v té dnešní době, už dítě MŮŽE kravské mléko převařené jako součást pokrmu, což je případ krupicové kaše. Nemělo by ho pít jako nápoj a tepelně neupravené, ale kaši ano.
Pokud je dcera maminka dítěte, zeptejte se jí, proč to tak, nechce, zda třeba dítě nemá nějakou alergii na laktozu – ono toho je dnes dost. Jestliže ne, pak jí to zkuste nějak vysvětlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
babina

ahojky tady Blanka.Píši ti ohledně tvého dotazu jsem mamkou čtyř dětí a všechny mi na krupicové kaši vyrostli měli jí už od 8 měsíců nejprve řidkou do lahve a když byli větší tak do talířku a nejraději jí měli když byla posipaná kakaem pocukrovaná a politá trochu máslem.Kaši milují do dnes a je jím už 27,25,18a 8 let nikomu kaše neublížila.Je pravda že dnes není mléko to co bývalo ale dá se koupit dobré plnotučné v krabici a kašička je stoho výborná

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek