tony2412

Můžu dát notebook v záruce opravit do jakéhokoliv servisu?

Něco se mi stalo s pantem, nejde mi to zavřít, možná jde, ale klade to odpor a je to naprasklý, bojím se, aby se to nezničilo ještě víc, zřejmě mi ale na toto záruku neuznají, proto používám NB již asi 2 měsíce raději bez sklopení displeje. Kolik asi tak stojí oprava nebo výměna pantu?

Odpovědi
Edison

Projdi si všeobecné obchodní podmínky prodejce a reklamační podmínky prodejce. Některý chce reklamaci řešit přes sebe, jiný to má volnější, a jiný přímo odkazuje na značkové servisy.

elkon

Díky blokové výjimce není nutno používat značkový servis. Musí být ale použity originální díly.