zjentek

Můžu dát někomu virtuálně „do držky“?

Doplňuji:
česílko: to by šlo ..v tvým příkladu tě však nahradí Beer4Real, ať je to věrohodnej reál

Nejlepší odpověď
Fienir

ano, virtuální činnost se většinou píše mezi hvězdičky pohladí zjenteka po hlavě

Další odpovědi
anonym

Ano.
Já: bum
Ty: bum, prásk.
Já: plác
Ty: bum, prásk a plác
Já ležím na zemi

Nevíteto?

Třeba v téhle hře… 🙂 http://flashh­ry.cz/h/zmlat-sefa

Beer4Real

Čau Kámo! Každý den čekám až položíš novou otázku :) S radostí vyhlížím tvé příspěvky a hodnotné názory na zdejší témata. Tím víc si mne potěšil tím, že si věnoval tuhle otázku mojí maličkosti.
Dnešní den bude památným okamžikem mého života.
Děkuji ti za to a doufám, že od tohoto momentu přestaneš pokládat stále ty stejné stupidní otázky, kterými si nás tu krmil od samotného počátku.