Janilivi

Můžu chodit o tolik let starším klukem v mím věku?

Mám nejlepší kamarádku, která bydlí v paneláku pod mojí babičkou. Já sem u ní vždy o víkendu, tak spolu trávíme tento+další čas. Ovšem takhle poblíž bydlí takový kluci. Všichni chodí do 8.třídy. Je jim 14.let. Mě je 12. Oni si ale nejspíš myslí že mi je 13 let. Byli jsme spolu venku-i s tou mojí kámoškou, ale oni jsou vážně super, a normální. Né jako nějaký kluci teď v tomhle věku. Oni jsou opravdu NEJ!
Ale je tu problém. Jeden kluk z nich- Já se mu líbím, ale já nevím jestli on mě. On je dobrý, ale je tam jeden, který se mi vyloženě líbí. I chci ho mám ráda, ale nevím co mám teď dělat. Tady NEjde o sex!!!Bojím se, aby když s ním budu chodit, a potom se s ním rozejdu, tak co se bude dít. Jsou to moji NEJlepší přátelé, ale bojím se že si o mě budou něco myslet…
Prosím poraďte…děkuji
Doplňuji:
Tak jo, předtím jsem si nebyla jistá, ale teď vím že se mi opravdu líbí.
Jde mi spíše o ten věk… :(

Nejlepší odpověď
Adula.57

Mám s ním chodit

Doplňuji:
V otázce se ptáš, jestli můžeš chodit s o tolik starším klukem. Ten rozdíl není vůbec velký, spíš bych řekla, že je ideální. Jestli se tady ale ptáš na to, jestli s ním máš chodit, nebo ne, tak to jen a jen na tobě.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nemám s ním chodit

Já se mu líbím, ale nevím jestli on mě… jak nevíš?

klumprt

Mám s ním chodit

Doplňuji:
Pokud nejde o sex, tak spánembohem.

ivzez

Nemám s ním chodit

Doplňuji:
Chodit má smysl s tím, kdo se ti líbí, a o koho máš zájem.
Nevíš-li, jestli se ti líbí, je nesmysl s ním začít chodit.

Navíc je ti teprve dvanáct, nemáš kam spěchat,
klidně můžeš ještě nějakou chvíli počkat …

Prokop Buben

Nemám s ním chodit

Doplňuji:
Rozhodně ne ve tvím věku, ani když nevíš, jestli se  líbí

anonym

Nemám s ním chodit

Doplňuji:
Nemusíš přece hned s někým chodit, jsou to kamarádi, tak ať i kamarády zůstanou

lexx

Mám s ním chodit

Samozřejmě ! chodit s ním můžeš do školy, na autobus, do zájmových kroužků, výuky jazyků, do obchodů nebo do kostela (pokud jsi věřící) zakázené to není…

iceT

Nemám s ním chodit

Na chození s klukama jsi myslím ještě mladá,promiň,ale pokud jde o věk,tak kluci jsou jsou v psychickém vývinu zhruba dva tři roky za holkama opoždění,(doufám,že je to pořád ještě pravda)takže jste na stejné úrovni,nevidím důvod proč spolu nechodit do školy,do knihovny,ven,ono to pak má k tomu skutečnému chození mnohem blíž,než když si takhle jednou řeknete A teď spolu budem chodit…

e1232851@trb

Nemám s ním chodit

da ny

Nemám s ním chodit

andyana

Nemám s ním chodit

samicek333

Nemám s ním chodit

ReHu

Nemám s ním chodit

logix

Mám s ním chodit

Bullner

Mám s ním chodit

Doplňuji:
Jednou ten rozdíl nebude tak patrný :)

anonym

Mám s ním chodit

Doplňuji:
Pokud jste si padli navzájem do oka,tak proč to nezkusit.
Za to nic nedáš,jen poznáš nepoznané.

gecco

Celá ta anketa je nesmyslná – takže neodpovím…

Ale – nechceš se raději naučit česky???
Je ti 12, ale podle písemného projevu bych tvůj věk odhadoval tak na sedm…
😛

bolak

Nebo může mít kocovinu, to já taky pak melu 5. přes 9.

klumprt

Já bych byl shovívavý. I ti, co v hodinách jazyka českého zrovna neprosperují, můžou mít nějaké to osobní trápení a žádat o pomoc.

redy

Máš pravdu klumprt.Nevím proč si tady někdo myslí že člověk nemůže mít svoje trápeníčko,a to jen proto že kulhá v čj. Fakt blbej pohled na věc :

quentos

Souhlas, chtěl jsem napsat něco v tomto duchu, ale lépe bych to nenapsal. Škoda že nejde dát palec do diskuze :{)>