STS

Můžu cestovat po EU (letadlem) se svým zletilým kamarádem, když mi je 14? Nepotřebuju nějaký souhlas zákonného zástupce?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli můžu cestovat po EU se svým zletilím kamarádem když mi je 14. Potřebuju něco od zákonného zástupce nebo jak to je? Díky za odpovědi.

Odpovědi
Zaibatsu

Ne, volný pohyb osob v EU platí i pro děti. Jenže je otázka, jestli tohle bude vědět zabedněný policajt z horní dolní v tatárii. Ve východní Evropě podle mě žádný problém, v západní si umím představit daleko větší pravděpodobnost natrefit na vola.