davidpo

Můžu být trestně stíhán pokud si na balkóně vyvěsím vlajku Ruska?

Odpovědi
Drap

Myslím, že by to nebylo tak horké.

Filip84

Trestně stíhán být, samozřejmě, můžeš, dokonce i odsouzen, podle zásady „život není krásný“, ale pokud umíš a / nebo máš dobrého advokáta, tak to jednou vyhraješ, protože trestné to není.

Ale silně pochybuji, že bys byl i jen stíhán, ne tak odsouzen. Ale, v zásadě: možné je všecko! 🙂

Ametyst

Možná se o Tebe dřív postará lynčující dav. Tomu byl ukázáno, kde je “dobro” a kde je “zlo”, a jemu to stačí. Ví, kde si vybít frustraci.

Rokio

Podle mě to není úplně košér, ale pochybuji, že bys za tohle skončil ve vězení.

Emefej

Nejdřív si oprav to zábradlí, nevypadá to moc bezpečně.

zjentek

Ano neboť tímto krokem přímo poukážeš na opak zdegenerovaného ovčího/hovězího mozku uvnitř své hlavy!

Kryšpín

Státní symbol, ostatní fyzické osoby mohou užít státní vlajku vhodným a důstojným způsobem kdykoliv.
Nejlépe by bylo ČR uprostřed vlevo USA a vpravo RF, ještě Tchaj wan Tibet a UA, trochu by byli povzbuzeni ruští mužíci poněvadž Češi již proti Rusku statečně bojovali několikrát a sice za Císaře pána a jeho rodinu proti Rusku, poté legionáři kosili bolševiky až do Vladivostoku, od roku 1939 vyráběli Češi zbraně a tanky pro Wehrmacht a tím pomohli bojovat ke Stalingradu a zpět až do roku 1945 a nyní opět tanky a další výzbroj doufám, že jim to již naklepnem.