NTP

MŮŽU BÝT TĚHOTNÁ?

Ahoj. Můžu být těhotná? Dostala sem menstruaci, ale zpozdila se, jinak bylo všechno v pořádku. Žádné změny na sobě nepozoruji,ne­volnost,bolavé prsa, nic. Dnes sem si dělala po měsíci těhotenský test a ukázal negativní. Může se splést? nebo je to nepravděpodobné ?

Nejlepší odpověď
odik

  1. Můžeš být těhotná a i přesto dostat menstruaci.
  2. Můžeš být těhotná a i přesto z počátku nepozorovat žádné změny.
  3. Můžeš být těhotná a i přesto bude těhotenský test negativní.

Žádné z těchto pouček nejsou 100% a výjimky potvrzují pravidlo. Ptáš se zda můžeš být těhotná? Ano, můžeš. Pokud se ale ptáš, zda je pravděpodobné, že budeš těhotná, tak je to velmi nepravděpodobný.

PS: To nás tady budeš ptát každý měsíc? Těhle otázek a odpovědí je všude miliony a pořád ta stejná odpověď. Možný je cokoliv! Chceš mít jistotu že nebudeš těhotná? Nesexuj. Chceš vědět jak na tom opravdu jsi? Běž za doktorem, protože nikdo na internetu do tebe nevidí!

Další odpovědi
FOX.IK

Veice nepravdepodobne, ale muzes mit vsehcno nromalne a stejne budes tehotna