Rokio

Můžu být potrestán za to, pokud šířím pravdu o lidech, kteří o mě šíří lži?

Mám na mysli hlavně zákeřné očeňování, které spočívá v šíření negativních nepravdivých informací o mě nebo takové útoky, proti kterým se nemůžu bránit, jako jsou zápisy do papírů, nebo šíření sice pravdivých informací, ale ne se vším všudy (není zde napsána účast jiných osob, která zde byla).

O takových lidech rozšiřuji pravdivé informace se snahou je co nejvíce poškodit.

Dělám něco špatného a hrozí mi za to něco, když já jsem ten dobrý a bojují za spravedlnost jako lev?

Nejlepší odpověď
Usoman

No, když budeš šířit pravdy o havloidech, sluníčkářích, liberální demokracii či islámu, tak nejspíš potrestán budeš. Dnes se pravda nesluší. Musíš držet hubu a krok. Bohužel.

Další odpovědi
Kelt

Ujasni si pojmy. Dobrý, špatný, pravda lež. Každý to chápe jinak. A každý se na to také dívá jinak. Co je pro tebe lež, je možná objektivní pravda pro jiného. A jiný by dal také jinak nálepky. Neporadím ti, protože nejsem zasvěcen do problematiky, ale počítej s tím, že můžeš být potrestán, i když šíříš, jak tvrdíš dobrou věc.

Kryšpín

Bij se za pravdu jako lev, ovšem než tam dojdeš tak pojdeš

hapiky

Potrestán můžeš být jen za svoji hloupost, která je v rozporu s § a chytrostí!