JájsemRaibek

Můžu být potrestán odnětím svobody, pokud bych vstoupil do banky s punčochou na hlavě a takto přistoupil k pokladně?

Pokladní bych předložil lístek s oznámením, že chci na svůj účet uložit peníze, které mám v tašce.

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud přes punčochu budeš mít respirátor třídy FFP2, tak je vše v pořádku.

Další odpovědi
elkon

S takovými nápady patříš na psychiatrii.

xiperio

Ochranka zaúřaduje pendrekem.

iceT

Na hlavě nebo přes hlavu?
Na hlavě můžeš mít co chceš, přes hlavu je to diskutabilní.

Pepa25

Ano, hrozí odnětí svobody a uzavření do blázince.

Justin1

Vypadal bys podezřele a možná by se na tebe přijeli podívat policisté a zjišťovali by, co, jak a proč jsi dělal. Potom by záleželo na tom, jestli by v tom viděli nějaký trestný čin, a na tom, jestli by už po tobě nepátrali kvůli něčemu jinému.

zjentek

Tady bacha! Mohl bys být krutě potrestán ne příliš proškolenou ostrahou tak, že by tě nějaký vyplašenka milující krimi tv seroše rovnou odbachnul! Takže boby už by sis asi neuložil.

JežíšKristus

Ne. Ukažte mi zloděje, který chodí do banky s punčochou na hlavě. Kromě animovaných filmů.

led

Záleží od toho, či na občanke máte identifikačnú fotografiu s „punčochovou“ úpravou.

Smack

To bych neriskoval, okamžitě bude zapnut tichý alarm.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.