nikolka-101

Mužu být alergická na školu? Jestli ano tak tam přestanu chodit 😁

Nebaví mě to tam........

Nejlepší odpověď
barnajka

No moje paní alergoložka kdysi říkala, že alergii můžeš mít úplně na cokoliv. Takže jo, určitě i na školu. Zajdi si za svou dětskou doktorkou, napíše ti doporučení na alergologii. Tam ti provedou testy.
Akorát teda jedna věc je blbá: testování funguje tak, že ti na kůži aplikují konkrétní alergen :(
Jinak řečeno: dostaneš koňskou dávku matiky, češtiny, zemáku, dějáku.. Asi to bude docela drsný, připrav se na to :((
Doplňuji:
Led: A byla to drsná zkušenost, že? Při vzpomínce na moje testování mi i po těch letech běhá mráz po zádech :))

Další odpovědi
tom004

Dobrá finta.Jenom máš smůlu,že jsi,asi tak,minimálně desetimiliontá,kdo to zkouší.Takže,užij si svých pár dnů,a velkou chutí,hurá do lavic.A,máš horor,jak vyšitej. 🙂

led

To sme dve. Ja zasa mám alergiu na takéto alergické žiačky.
A v septembri (září) hurá do školy!
Doplňuji:
Barnajka, chvalabohu tento test už mám za sebou. A učím sa celý život.

Alesh

Do školy doporučuju nechodit a nebo to alespoň pořadně flákat. V osmnácti pak bez jakýchkoli dovedností nastoupit z pracáku rovnou na kasu do supermarketu. Sympatické 12hodinové směny a 60 Kč/hod., kdo by to nebral?

Michal Kole

Zkus zajít s mámou nebo tátou za děstkým psychologem nebo psychologem pedagogicko-psychologické poradny, popř. školním psychologem.

Pravděpodobně ti ve škole někdo ubližuje nebo nejde ti učení a proto tě nebaví do školy chodit.

Pokud ti nejde učení, tak si zkus koupit jinou učebnici, kde je to lépe vysvětleno nebo jsou názornější obrázky nebo poprosit kamarádku, kamaráda (nemusí být ze školy), aby ti to vysvětlil.

Poproste učitelku jako celá třída aby vám nedávala příklady pouze jako x2 + 2b +5, ale třeba zakomponované ve slovní úloze, aby jste si tu rovnici sami sestavili. a pak výsledek doplnily do odpovědi ke slovní úloze. Už to vypadá, že počítáte něco co má smysl.

Nevím zda jsi na základce nebo na střední škole nebo na gymnáziu.

Na základkách nebo gymplech se učíš spíš třeba matematiku jen pro známku. Na středních ODBORNÉ škole se ji učíš proto, aby jsi si uměla poradit s výpočty.

např. máš něco vypočítat, v odborné literatuře si najdeš vzroeček, ale on je v jiné podobě než v jaké jej potřebuješ, tak musíš použít matematiku, aby jsi si vzoreček upravila, aby jsi mohla do něj dosadit svoje čísla.

Pokud něco ve škole nebudeš vědět a nebudeš mít zrovna po ruce kamarádku nebo kamaráda, který by ti to vysvětlil, tak napiš problém sem na odpovědi.

Pokud to bude něco běžného čeština, angličtina, jednoduchá matematika, tak to ti tu vysvětlíme a poradíme rychle a skoro každý.