patrikkkortu

Mužu bez placení přidat aplikaci do google play a vydělavat?

Odpovědi
dnb

Těžko… určitě tam má společnost google nějaké měsíční poplatky, určitě stránku neprovozuje pro srandu králíkům

Questman

Bez placení ne.
Projdi si web Googlu, konkrétně sekce týkající se vývojářů aplikací a tam jistě dohledáš co potřebuješ :) Většinou tě požádají o zaslání kopie tebou nabízené aplikace k otestování proti virům apod. a potom se ti ozvou, jestli tvůj projekt přijali a případně kolik procent výdělků si budou účtovat apod. :)

McArthur

Google rád přidá placenou aplikaci, pokud je čistá (bez breberek) a nezpůsobuje pády systému. Jinak z každé prodané aplikace si bere svou provizi.