muzou zabavit polovinu domu ktera je v zastavnim pravu

vlastnim na pul s kamaradem rod.dum je na celi dum uver psany na kamarada chci vyhlasit osb.bankrot muzou zabavit mou polovinu

Nejlepší odpověď
standa

K problematice ´osobního bankrotu´ se nyní nevyjadřuji. Případné odpovědi naleznete, pokud si do zdejšího vyhledávače zadáte přísušný text a objeví se vám řada otázek a odpovědi na toto téma.

Zajímavá je ta otázka ´zástavního práva´ , protože pokud jste souhlasil se zástavou své části nemovitosti (ať již pro potřeby vašeho nebo ´cizího´ úvěru), tak s touto části majetku, nelze bez souhlasu banky, činit žádné vlastnické změny, a to ani z rozhodnutí insolvenčního správce.