Boy 13

Můžou vzniknout na obličeji jizvy od škrábání?

Dneska jsem se trochu poskrabal po cele, protze mi svedilo…a nejak jsem zajel trochu vic nehtem a jako by se mi udelala od toho nehtu mala ryha…potom uz nebyla tak tlusta ale porad mi pripada, ze tam je a mam strach, aby z toho nebyla jizva…

Odpovědi
Malvína

Myslím, že není čeho se obávat a ranka se brzy zatáhne zpět. Pokud jste si zajel až do krve, nedoporučovala bych odloupávat strup, ale nechat ranku pořádně zahojit.