Můžou se novelizovat pranostiky ?

Co třeba : Únor bílý – silničáři šílí nebo březen za kamna vlezem, duben – uhlí přivezem ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Ať je léto nebo zima, politici kradou jako sviňa.

Další odpovědi
annas

Samozřejmě. Doba i podmínky života se změnily, takže lze pranostiky určitě aktualizovat. Čo bolo, to bolo… minulost nemůžeme změnit, proto pranostiky opravujeme v přítomnosti … .

beer

Zkus něco vymyslet a pokus se ujme, možná se také stane někdy pranostikou ))