pn65

Můžou se jíst třešně, když jsem ten den mírně zvracel z jídla?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, mohou. Jediné co tě může potkat, je že budeš zvracet znovu, nebo budeš mít průjem

Další odpovědi
Kepler

Jo, nejlepší to je i s peckama a ještě se napít vody. V jednom starém italském filmu tak Lorenová posadila řvoucího prcka na nočník a znělo to jako když sypeš olověné broky do plechovky. Ale konec srandy, opatrně to zkusit můžeš, ale jinak se doporučuje vězeňská dieta: suchary a voda.

klumprt

Tak třeba já můžu jíst třešně, když ty jsi ten den mírně zvracel z jídla. Nevidím v tom nejmenší problém.