Můžou se do kašny házet i bankovky?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou. Bankovky můžeš házet i do kanálu, pokud v blízkosti kašna neni.

Další odpovědi
Kepler

U nás asi ne. Bylo by to znečišťování životního prostředí. A brzo by se asi zajímal i MUDr. Chocholoušek, nebo doktor Martin Erlinger.

Edison

Pokud hodíš bankovku do kašny, měj připravenou druhou pro strážníka.

Michala11

Už sem do kašny hodila i propadlu kreditku, tak proč ne bankovky?