rtepp

Můžou se betonové štípané tvárnice dvouděrové použít ke stavbě komínu u pergoly od malého grilu?

Nejlepší odpověď
tom004

Neznám žádný důvod,proč ne.

malinak812

Taky si myslím, že by s tím neměl být problém. Nejspíš budu dělat něco podobného. Nedávno se mi totiž zalíbily takové ty zahradní altány a rád bych si jeden takový postavil na zahradě. Rád bych pod ním měl právě i gril, takže nějaký podobně vyřešený komín to asi bude chtít. Ještě to budu muset pořádně promyslet.