zjentek

Můžou rozbory naší stolice prokázat, jak jsme bohatí?

Jde o veřejný přístup k informacím. Myslím, že zákon není dotažený.

A ještě podotázka:
Pokud by se bohatství (čili nenažranost) prokazovalo těmito průkaznými rozbory, vedlo by to některé konečně ke střídmosti a skromnosti v jídle?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To neprojde. Strany se nedohodnou na obsazení funkce ministra fekálií.

Víš jak dopadnul poručík Goodbody při odběru vzorků…

Další odpovědi
dudu

Jistěže ano, stejně jako z verbálního projevu lze poměrně přesně dedukovat charakteristiku osobnosti.

Kepler

Leda bys měl poruchu metabolismu a nedokázal ta kila kaviáru a bílých lanýžů strávit.

zjentek

Keplere, odcházím, došly mně body.

zjentek

Dudu, nedávno tady bylo vlákno, v kterým se různý charakteristiky osobností taky řešily a hlavně i jejich umístění v tý který společnosti dle toho kterýho projevu. Je to toto:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muj-soused-je-debil-je-to-nemoc-zajimalo-by-mne-jestli-se-to-da-lecit

Verbální projev a stolice mohou být někdy velmi průkazné, ovšem co se písemného projevu týká, tak tam bych pro jistotu nijak konkrétně neškatulkoval a laskavě si opět zakopejte tu vaši válečnou sekyrku, kolego.. ;p

dudu

Probůh, jen nebuď zase vztahovačný. Analýzy obsahu septiků z Pompejí dnes přece vědcům umožňují určit nejen co a v jaké kvalitě i složení tehdejší populace konzumovala, ale také sezonnost stravy jakož i jejich střevní a jiné často zdraví ohrožující choroby.