Achmed

Muzou romove konvertovat k islamu???

Nejlepší odpověď
Putin

Bože, jen to né. To by tady vypadalo x( Ale ano, konvertovat k islámu může kdokoliv, kdo se zřekne jiné víry, či ateismu. Jiné informace jsem na internetu nenašel.

Další odpovědi
Lamalam

Už je vidím, jak vykonávají časnou ranní modlitbu (salátu-l-fadžr), kterou lze konat kdykoli po rozbřesku a před východem slunce (zítra vychází ve 4:40).

led

Islám je vierovyznanie – náboženstvo bez ohľadu na farbu pleti, štátnu príslušnosť, národnosť a pohlavie. Jediná podmienka je živočíšny druh – človek.
Muslimovia – veriaci v islám – sú aj medzi Rómami.

dědapetr

Mohou,předpoklad už májí,nepracují a využívají sociální dávky.

klumprt

Kdokoli může konvertovat k islámu. Je to vcelku jednoduché, není třeba účasti kněze nebo konání obřadu. Ovšem denkonverze může být složitější, protože muslimská komunita odpadlíky nesnáší víc než kohokoli jiného.

Celkově konverzi k islámu silně nedoporučuju. Kdybych to měl zdůvodnit, mohl bych být smazán za hanobení skupiny obyvatel pro jejich náboženské přesvědčení.

ten který je

Ano můžou a na Balkáně je už oslovují zástupci IS.