Můžou prskavky někomu ublížit?

Nejlepší odpověď
zzzzz

I hodně nešikovní lidé se mezi námi najdou, tak proč by nemohly.
Třeba si o ní někdo může vypíchnout oko.

Další odpovědi
Damiana

Když z lenosti zapálíš najednou větší množství prskavek „do foroty“ a dáš je dohromady, blafnou a máš docela slušnou pochodeň. Když ji pak v úleku odhodíš třeba na koberec, …dost slušná díra…
(Zkušenost z dětství.)

venkovan

Je to na obalu v návodu na použití.

anonym

Taky jsem „ublížila " koberci. Z velké prskavky odskočil větší uhlík a malér byl na světě. Rozhodnutí bylo jasné: doma už "Soptíka“ dělat nebudu.
A jinak jsem přesvědčená, že stačí se leknout, a při nejmenším se může člověk popálit.