Avatar uživatele
Rockerka

Můžou mi v lékárně prodat prášky na spaní?

Mám problém. Poslední dobou nemůžu spát, a když usnu, vzbudí mě každý krok, každý zvuk. Proto si myslím, že mi pomůžou prášky na spaní. Jenže mi ještě nebylo patnáct, natož osmnáct. Chci se zeptat, jestli mi v lékárně ty prášky můžou prodat. Myslím, že jestli se chci vyspat, tohle mi pomůže. S rodinou jsem můj problém už řešila, bohužel nikdo z nich mi nedokáže pomoci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

prodat můžou, ale jen na předpis, takže nejdřív se poradit s lékařem

http://diskuse­.doktorka.cz/pras­ky-spani/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eLx

To není nejlepší řešení. Na hypnotika rychle vzniká závislost, v tomhle věku obzvlášť. Raději zkus medunku nebo sklenici teplého mléka. Prý to pomáhá, osobně neozkoušeno, spím tvrdě a dlouho jako mimino. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

V tvém věku je to neobvyklé, chtělo by to spíš zajít k lékaři a na vyšetření do spánkové poradny , jen tak si koupit léky na spaní…no ještěže to nelze .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Do 15 let ti ani prášky na recept nesmí vydat. Musíš jít se zákoným zástupcem.

Určitě existují i léky před předpisu na spaní, ale účinné logicky moc nejsou.

Můžeš zkusit různé byliné směsi na nervy. To prodávají v každé větší drogérii nebo hypermarketu, taky i v lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Kup si v lékárně kozlíkové kapky.Zklidňují organizmus a docela pomáhají na spaní.

Jinak je mají rádi i kočky,to jim stačí pár kapek na trávu a hned válí sudy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek