Rockerka

Můžou mi v lékárně prodat prášky na spaní?

Mám problém. Poslední dobou nemůžu spát, a když usnu, vzbudí mě každý krok, každý zvuk. Proto si myslím, že mi pomůžou prášky na spaní. Jenže mi ještě nebylo patnáct, natož osmnáct. Chci se zeptat, jestli mi v lékárně ty prášky můžou prodat. Myslím, že jestli se chci vyspat, tohle mi pomůže. S rodinou jsem můj problém už řešila, bohužel nikdo z nich mi nedokáže pomoci…

Nejlepší odpověď
quentos

prodat můžou, ale jen na předpis, takže nejdřív se poradit s lékařem

http://diskuse­.doktorka.cz/pras­ky-spani/

Další odpovědi
eLx

To není nejlepší řešení. Na hypnotika rychle vzniká závislost, v tomhle věku obzvlášť. Raději zkus medunku nebo sklenici teplého mléka. Prý to pomáhá, osobně neozkoušeno, spím tvrdě a dlouho jako mimino. :)

hanulka11

V tvém věku je to neobvyklé, chtělo by to spíš zajít k lékaři a na vyšetření do spánkové poradny , jen tak si koupit léky na spaní…no ještěže to nelze .

Michal Kole

Do 15 let ti ani prášky na recept nesmí vydat. Musíš jít se zákoným zástupcem.

Určitě existují i léky před předpisu na spaní, ale účinné logicky moc nejsou.

Můžeš zkusit různé byliné směsi na nervy. To prodávají v každé větší drogérii nebo hypermarketu, taky i v lékárně.

Mad

Kup si v lékárně kozlíkové kapky.Zklidňují organizmus a docela pomáhají na spaní.

Jinak je mají rádi i kočky,to jim stačí pár kapek na trávu a hned válí sudy.