Sea

Můžou mě vyhodit z práce?

Byla jsem teď 2 týdny na očr a nemoc jsem od dítěte dostala. Mám antibiotika, a potřebovala bych ještě tak týden být doma.Bojím se ale, že když nenastoupím v pondělí do práce a půjdu si pro kontrolku, můžou mi pak po skončení kontrolky v práci říct, že mě nepotřebují a mají třeba náhradu. Chápu, že jsem byla již dlouho doma, ale co mám tedy dělat? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Drap

To že někoho nepotřebují mohou říct i tomu, kdo doma nebyl. V tomto asi tady nikdo nedokáže zodpovědně poradit. Rozhodnout ,jak se zachováte musíte bohužel sama.