zjentek

Můžou kosi knedlík?

No když není nějaký ten bruk, tak nejradši mají normální knedlu, to klovou jak praštění, ale bůhví, co je s nimi potom. To jsem ještě nezjistil. (;

Odpovědi
marci1

Jestli je máš rád, tak jim to rozhodně nedávej. 🙂
Vařená domácí strava je pro ptactvo zcela nevhodná. Způsobuje jim závažné problémy trávicího traktu, se kterými se nedokáží vyrovnat. Knedlíky patří mezi nejnevhodnější pokrmy pro kosíky. Ze vzduchu totiž přijímají vlhkost a rychle plesniví.
Zdroj: https://zlinsky­.denik.cz/zpra­vy_region/kne­dliky-ptakum-nespravne-krmeni-je-muze-i-zabit--.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.