jirka F

Můžou jezdit kola na silnicích označených E, např. E35?

Můžou kola jezdit po silnicích označených E?

Nejlepší odpověď
gecco

Označení „E“ nic nevypovídá o podmínkách provozu na komunikaci – jde čistě o označení „Evropské mezinárodní cesty“…
Pokud jde o zákaz vjezdu kol, orientuj se podle českého značení, bicykly nesmí na silnice označené „D“ (dálnice) a „R“ (rychlostní komunikace).
A samozřejmě nesmí na úseky silnic označené značkou B8 (Zákaz vjezdu jízdních kol).

Další odpovědi
jáára

Ano, pokud to není vyloženě zakázaný dopravní značkou. Silnice 1.třídy

mosoj

Můžeš, ale přežití není zaručeno.

jirka F

Překlikl jsem se u toho jezdit toho jzdit si nevšímejte překlikl jsem se