zjentek

Můžou ještě přijít silnější denní mrazy?

(Touto otázkou si zde archivuji, kdy letos přišlo opravdové jaro.)

Nejlepší odpověď
paul1

Těžko říct. Před pár lety jsem se spolehnul na předpověď , že už mrazy nebudou. Napustil jsem nádoby a vany dešťovou vodou, zrovna hezky zapršelo, jak na objednávku. Za pár dní přišly mrazy a musel jsem led vysekávat, aby nádoby nebyly poškozeny.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, ledoví, nebo také zmrzlí muži budou až v květnu.

Pepa25

Výkyv je možný vždy, ale výhled na duben zatím slibuje průměrné teploty:

Zdroj: https://www.chmi­.cz/predpovedi/pred­povedi-pocasi/ceska-republika/dlou­hodoby-vyhled-pocasi

Kepler

Je to možné, ale ne moc pravděpodobné. Bohužel měření z Klementina v odkazu uvádějí absolutní, ne denní minimum. https://www.chmi­.cz/aktualni-situace/aktualni-stav-pocasi/informace-a-zajimovosti/mereni-z-klementina

elkon

Jistota je vždy až po „zmrzlících“. Každý ví o co jde.

Emefej

Je to možné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.