Lgee

Můžou hackeři rozpoutat světovou válku?

Pokud by hackeři hackly severokorejský jaderný program (údajně zabezpečení jako západní větší firma) tak by teoreticky mohly rakety odpálit na USA/ jinam a tím neotericky odstartovat třetí světovou válku nebo to nejde?

Odpovědi
Edison

Na přímé rozpoutání… to asi ne… Spíš zprostředkované… sekundární… Pokud by to udělali přes KLDR, to asi 3. válku nevyvolá. USA by prostě KLDR rozmetali. Spíš si myslím, že by mohli způsobit takovou situaci ve světě, kdy by intenzivně začaly úplně jiné mocnosti.