Můžou exekutoři poskytnout mé rodné číslo i úplně cizím lidem?

Exekutorský uřad mi poslal oznámení o ocenění mého bytu , protože mám exekuci,to samé oznámení poslal všem lidem v domě, kde vlastním byt a poskytl jim tak i mé RČ,to můžou?!

Odpovědi
Výletník8

Myslím, že na tento údaj mají právo pouze vlastníci ostatních bytů (kteří se ho pravděpodobně stejně měli možnost dozvědět v minulosti v souvislosti se vznikem SVBJ), nikoli všichni obyvatelé domu.