Muzou ev. odpovedi ze dne na den zmizet , aby nam o tom kdokoliv neco napsal ? A jak by jsme se pak nasli ? 🙂 -iv-

No , me by tedy asi nikdo nehledal. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
annas

K dnešní jedné otázce jsem dopsala, že výrazy nejsou košer. Za chvíli jsem chtěla ještě něco doplnit a otázka s třemi odpověďmi – včetně mé, byla pryč.

To beru, domnívám se, že tazatel nevolil vhodné výrazy. Určitě admin. smazali.

Iv, nerozumím Vašemu dotazu. Admin. napíší, že otázka či odpověď byla smazaná. Je to takové blabla – všeobecné.

Snad nikdo otázky a odpovědi nikdo nemaže záměrně, jako se stávalo v minulosti. Ale i to byste dostala na vědomí. Dříve to nebylo.
Doplňuji:
Zůstaly by třeba v některém vyhledávači.

Další odpovědi
tom004

Ze dne,na den,to je dlouhá doba.Před chvilkou zmizela,z minuty,na minutu.Napsal jsem odpověď,kliknul jsem na náhled,a jejda,bylo pryč všechno. 🙂

hanulka11

může se stát leccos, o tom nepřemýšlej co by …kdyby…

Drap

To je velice zajímavý problém, který skuitečně nastat může. Asi neni možnost nějakého hledání. Leda že by se našel někdo, kdo sbírá maily a vede evidenci, ale to asi nepřipadá v úvahu.Faktem je, že podobná možnost mě vůbec nenapadla

dědapetr

Můžou.V případě krachu a nebo něco podobného.Je to jen druh podnikání a v něm je možné vše.

anonym

Vážení, přesně vím, co má -iv- na mysli.
Ne, že se ztratí jednotlivá otázka, ale server jako takový.
Když si přečtete obchodní podmínky (viz dole), zjistíte, že kromě obligátního, že provozovatel neručí za obsah a správnost odpovědí, také v článku Smluvní podmínky pro užívání služby Odpovědi.cz.
Odstavec 2) uvádí, že provozovatel je oprávněn tyto podmínky kdykoliv změnit s tím, že je zveřejní na těchto stránkách a účinnosti nabudou 30 dní po tomto zveřejnění. (Změna podmínek může znamenat i ukončení provozu).
Pokud ovšem někdo zvídavý nahlédne do obchodního rejstříku, zjistí zajímavé souvislosti (veřejně přístupné).
Provozovatel má právní subjektivitu a.s., základní kapitál 4 mil. Kč, na trhu od r. 2001, mimo jiné provozuje cestovku, do r. 2008 obchod se zbraněmi. Dosud platných 8 předmětů podnikání.
K dnešnímu dni je registrováno 9916 uživatelů Odpovědí a setrvale stoupající výnos (a tím i rating) z navázaných komerčních aktivit).
Jedna z možností by byl možný prodej při výhodné tržní ceně (možné zásadní změny podmínek), ale proč se zbavovat zlatého vejce.
P.S. Určitá síť mailů už existuje, stačilo by ji sofistikovaně propojit a doplnit.

anonym

zadna katastrofa by se nestala, jsou tu jine podobne sluzby a je tu predevsim vyhledavac google ktery by se mnozi naucili poradne vyuzivat 🙂 ten kdyby zmizel to uz by byla vetsi pohroma protoze jeho konkurenti relevantne vyhledavat opravdu neumi.

casey

Ovsem, ze se to muze stat. Odpovedi nekdo vlastni, musi platit server, domenu…
Kdyby to chtel zrusit, tezko by nam to nekam dopredu psal, ale, kdyby se to stalo, treba se potkame u konkurence.

arygnoc

přesně jako člověk – můžou.

člověk, umře, je pohřašovaný – není ho.
najednou, z ničeho nic.

i takový je život.
i webových stránek.