MonkeyKing

Můžou dvě nakladatelství vydat jednu knihu zároveň?

A jaký je ten proces? Od rukopisu až po knihu v knihkupectví

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud mají obě dvě autorská práva, tak ano. Toto se ale v podstatě nestává.
Provede se první korektura rukopisu, vysází se, /dnes se většinou nesází ručně, ale přepíše se na speciální stroj, Udělá se druhá korektura, vytiskne se, ořeže se,sváže se. rozveze se, prodává se.

Další odpovědi
dubraro

Mohou ji vydat společně. Kniha pak má dvě čísla ISBN.