Complex

Můžou dát v bazénu a jeho areálu člověku dýchnout?

Pokud nadýchá tak má vyhazov a pernamentní zákaz vstupu?

Odpovědi
Malvína

Pokud bude vyvádět tak, že bude nucena přijet policie, tak mohou. Jak bude takový člověk následně potrestán je jen na majiteli nebo správci bazénu.

Edison

Jde o nějakou dohodu… pravidla… návštěvy. Veřejné lázně, koupaliště… mají návštěvní řád.

Dochy

Podívej se do návštěvního řádu. Zpravidla tam bude něco v tom smyslu, že lze z bazénu vyhodit silně podnapilé, špinavé, obtěžující apod. hosty bez nároku na vrácení vstupného. Nevím ale o tom, že by měl někdo v podmínkách, že by daného hosta doživotně „zabanovali“. Když k tomu by museli vést evidenci a s tím být v evidenci by zas zákazníci museli souhlasit a evidence by musela být v souladu s GDPR a dalšíma papírama a.....