Muzou cist Adminkove vnitrni postu ? Ja ji nepouzivam, jen me to zajima …

v liste jsem nic nenasla, protoze jsem se do ni ani nedivala. -iv-

Nejlepší odpověď
bolak

No kdyby jen vnitřní, na nás zvonila včera ráno taková stará paní s brejličkama a taštičkou na kolečkách a vynadala mě za to že nemáme na schránce jmenovku…

Regulérní pošťačka nebo převlečenej admin? Aha?!

Definuj „můžou“, „můžou“ jako mají na to právo nebo „můžou“ jako mají tu možnost?

Další odpovědi
anonym

Když tady pravidelně píšeš, jak s nimi kamarádíš, pročpak se nezeptáš rovnou jich?

led

Môžu čítať, veď ako tu už písal istý užívateľ -pre internú poštu neplatia pravidlá ako pre email- (voľne citované, presné znenie by som musela vyhľadať a to sa mi nechce). Adminovia sú povinní dodržiavať mlčanie o zistených skutočnostiach v prečítaných interných poštách (pokiaľ sa tam neplánuje nejaká nekalá protizákonná akcia).
Vy začínate používať intrnú poštu? Hurá!

www

Tuto možnost by neměli mít, je to pošta interní. I když zde.. nevím.

baghira

Obecně řečeno admini můžou mít různé úrovně oprávnění, ale z principu věci existuje někdo kdo má přístup ke všem údajům – přinejmenším vývojář(i). Interní pošta je patrně uložena v nějaké SQL databázi, a tu taky někdo spravuje.
Na druhou stranu – tyto údaje jsou v 99.99% případů naprosto nezajímavé.

anonym

Bolak – definuji : Muzou ? a Muzou ?
Led – ja a vnitrni posta ?? To je , jako kdyby jste po me chtela, abych si precetla kodex ! :) -iv-

bolak

Já bych řek že ne a ano.

PS: ty tak nádherně definuješ..

anonym

Dr., kdepak jsem to napsala ? Asi jsem byla opila a uz si to nepamatuji. Ja jen pisi, ze me maji radi. Prosim o nejmene 22 odkazu .. , nebo alespon jeden, kde pisi, ze se s nimi kamaradim. Vy to zvladnete, jste profik. Diky. -iv-

anonym

iv. normálně nemohou, protože přeposílání přes kontakt v profilu provádí automaticky nastavený program.
Ovšem při eminentním jednotlivém zájmu, by to mohlo být technicky proveditelné, vzhledem k tomu, že zdejší vývojář tu má i svůj profil, občas sem jukne pro monitoring a díky vlastním přístupovým právům, by mohl zpětně rozkrýt některé funkcionality, oficiálně diskrétní.
Jinak, i kdyby, je vázán zachováním ochrany osobních údajů, takže je to stejně jen taková hypotetická otázka.

anonym

to mne napadlo, ale takto veřejně napsat je sebevražda. Pokud dorží zákonná pravidla, dobře, ale odradí to některé?

anonym

No prosim .. takhle to jde. Za tohle bych vam dala i palecek. Diky …
ale na ty odkazy si stejne pockam .. ja si totiz opravdu nepamatuji, ze bych tady pravidelně psala, jak se nimi kamarádím .

  • iv-

anonym

Psalas, že tě mají rádi. A jak jinak by si tě mohli zamilovat bez vzájemného kamarádění?

anonym

No a tady nazorne vidite, ze to jde.
Ze me maji radi jsem se dozvedela prostrednictvim nekoho … a nereknu koho .. :-p
Jestli vas to zajima, tak si tam zajedte a zeptejte se.
A priste si pak nemusite vymyslet a psat , ze tady pravidelne pisu , jak se s nimi kamaradim . :)

  • iv-