Avatar uživatele
anonym

Muži, vzali byste si poměrně mladší a krásnou ženu jen proto, abyste měli krásné děti ?!

Totéž platí i pro ženy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, Hykam, briketka10, anonym, anonym před 4093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Krásná žena nezaručí krásné děti. Genetika dokáže být svi*ě, takže nakonec děti se můžou podobat strejčkovi Lojzovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Děti? Jé to je alibismus. Jen zástěrka k tomu, aby jeden neukázal, jak je přízemní.:)
Doplňuji:
A to jako kdyby nemohl(a) nebo nechtěl(a) mít děti, tak by ji(ho) dotyčný(a) opustil(a)?
Pane jo, to by byla láska nebeská. Pokud by to byl prvotní důvod – krása, pak dovedu pochopit „myšlenkové“ pochody některých jedinců, pro něž je fyzický vzhled hlavním měřítkem. Asi proto plastičtí chirurgové tolik vydělávají. Ale co je to krása? Existuje skutečně nějaká univerzální? Co by se stalo, když si Pepa bude myslet, jakou má krásku a Jarda mu řekne, že je to druhá Marfuša? A ona už bude v tom? Co teď? Aha?

Upravil/a: Damiana

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Proto asi ne, spíše z jiných důvodů. Jak se dělají děti jsem už totiž zapoměl!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Z toto důvodu teda ne. Mladá a krásná manželka automaticky není zárukou krásných potomků. Geny totiž dokáží málem čarovat ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

A zaručí mi někdo, že s mladou a krásnou ženou budu mít krásné děti?
O tom to přeci není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
charliesheep

Když si starší muž vezme mladou krásku,je zaručeno,že se mu kolem ní budou časem motat chlapíci jejího ročníku,ne však zárukou krásného potomstva.A to pak asi spíš nas.re ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pozor, genetika je „sviňa“! Hříčky přírody se staly většinou u těch, kdo se cítili tak krásní, že už to ani krásnější být nemohlo.
Brala jsem si normálního chlapa a máme kupodivu krásné děti, ale to není důležité. Úžasné je, že oba jsou obdivuhodné osobnosti – psychicky silní mladí lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdojeRaibek?

Ale jo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Bohužel to nezáleží jen na hezké ženě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

toto by pro mě nebylo důležité :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek