Muži, vzali byste si poměrně mladší a krásnou ženu jen proto, abyste měli krásné děti ?!

Totéž platí i pro ženy.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Krásná žena nezaručí krásné děti. Genetika dokáže být svi*ě, takže nakonec děti se můžou podobat strejčkovi Lojzovi.

Další odpovědi
Damiana

Děti? Jé to je alibismus. Jen zástěrka k tomu, aby jeden neukázal, jak je přízemní.:)
Doplňuji:
A to jako kdyby nemohl(a) nebo nechtěl(a) mít děti, tak by ji(ho) dotyčný(a) opustil(a)?
Pane jo, to by byla láska nebeská. Pokud by to byl prvotní důvod – krása, pak dovedu pochopit „myšlenkové“ pochody některých jedinců, pro něž je fyzický vzhled hlavním měřítkem. Asi proto plastičtí chirurgové tolik vydělávají. Ale co je to krása? Existuje skutečně nějaká univerzální? Co by se stalo, když si Pepa bude myslet, jakou má krásku a Jarda mu řekne, že je to druhá Marfuša? A ona už bude v tom? Co teď? Aha?

Drap

Proto asi ne, spíše z jiných důvodů. Jak se dělají děti jsem už totiž zapoměl!

beer

Z toto důvodu teda ne. Mladá a krásná manželka automaticky není zárukou krásných potomků. Geny totiž dokáží málem čarovat ))

Hykam

A zaručí mi někdo, že s mladou a krásnou ženou budu mít krásné děti?
O tom to přeci není.

charliesheep

Když si starší muž vezme mladou krásku,je zaručeno,že se mu kolem ní budou časem motat chlapíci jejího ročníku,ne však zárukou krásného potomstva.A to pak asi spíš nas.re ☹

anonym

Pozor, genetika je „sviňa“! Hříčky přírody se staly většinou u těch, kdo se cítili tak krásní, že už to ani krásnější být nemohlo.
Brala jsem si normálního chlapa a máme kupodivu krásné děti, ale to není důležité. Úžasné je, že oba jsou obdivuhodné osobnosti – psychicky silní mladí lidé.

KdojeRaibek?

Ale jo :)

honza19hk

Bohužel to nezáleží jen na hezké ženě.

briketka10

toto by pro mě nebylo důležité :)