marci1

Muži nechcete si přivydělat ? A dokáže to vůbec někdo ?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/230100/mi­liardar-zdvojnasobil-nabidku-2-6-miliardy-muzi-ktery-svede-mou-dceru-lesbicku.html

Nejlepší odpověď
quentos

nechceme, nedokáže, obzvlášť ne tehdy, pokud je její orientace vrozená.
Doplňuji:
se jí nedivím, dyť ženy jsou hezčí.
Já bych teda za prachy do chlapa nešel :{P>

Další odpovědi
Hamon

Tak jako šel bych do toho, proč ne za ty prachy. Ale teď bude víkend a příští týden nemám čas.

huxa

No, pokud by bylo možné ji „jen“ unést a znásilnit, asi by to už někdo za ty peníze udělal… no, za ty peníze by ji určitě mnozí i zabili.
Abych odpověděl na otázku-ano, chci si přivydělat, ale něčím reálným 🙂

Rocker

Když to píšou v Blesku,tak to je určitě pravda!

Awe

Může nabízet co chce,ale s tím nic neudělá.I když je pravda že já jako čistý hetero bych za prachy klidně chlapa prubnul.A jak se říká…Raději pěkný chlap než škaredá žena

arygnoc

tiež sa mi viac páčia ženy ako chlapi.
a jej oteckovi evidentne tiež.

niet čo riešiť.

cochee

Ještěže taťka neseká nápadníkům hlavy, pokud se to nepovede! ;)