poa.li

Můžete stručně popsat nějaký svůj zajímavý sen? Tedy pokud nespíte…

Odpovědi
nnn1

Tak já nespím.. 🙂
Asi před rokem se mi zdál sen jako z filmu natáčený v 70letech – né černobílé, ale ani takové reálné barvy… A navíc jsem tam měla různé divné příbuzenské vztahy – přesněji si to ale nepamatuji. Kdyby jste se ptal/a na noční můry, tak bych mohla podrobně napsat přes celou str. asi 3 nejhorší.