rysekl

Můžete se u potápění zpotit?

Dobrý den, právě uvažuji nad tím, u jakého sportu se člověk nejvíce zpotí a napadlo mě, jestli se dá zpotit u plavání. Budu vděčný, za jakékoli nápady.

Odpovědi
Lamalam

Nevím. Škoda, že tu už není Kolesa. To by byla voda na jeho mlýn.

marci1

Pokud budeš profesionální potápěč, tak spálíš 748 kcal/hod. 🙂
http://www.fe­mina.cz/magazin/hub­nuti/vite-kolik-spalite-kalorii-v-praci-hodne-jste-li-potapec.html

gecco

Záleží na tom, kde se potápíš a co u toho děláš – při potápění lze zažít leccos, můžeš se potit aji na ři.i, i mrznout…
😉

ivzez

Zpotit se dá u každého sportu, včetně plavání a potápění.
Nejvíc se podle mne zpotí ti fanoušci, kteří fandí nejnáruživěji.

Pozor! Nezaměňovat se zpocením při sportu
(tedy s případem, že člověk sport provozuje)…

OLIVER _

Ahojte, já byl nedávno na svém první potápěčském kurzu a tam jsem se dozvěděl spoustu zajímavých věcí. Dost možná bude potápění můj nový koníček. Dokonce jsem si už i nakoupil úplně novou výbavu ze stránek http://potape­ni.seawolf.cz tak uvidíme, zda mě to bude bavit 🙂