autacek

Můžete se nějak ohradit proti tomu, aby Vám třeba policista v respirátoru kazil vzduch a ohrožoval Vás infekcí?

Odpovědi
Ametyst

Policista také musí dodržovat nařízený odstup 2 metry.

led

Pokiaľ to nie je ten thajský policajt na vašom obrázku bez masky, ale riadny český policajt, požiadajte ho aby stál bezpečnú vzdialenosť od vás a vyfukoval svoj dych inám smerom, nie na vás. Prirodzene za predpokladu, že máte rúšku a nie respirátor s vydychovým ventilom.

Edison

Ohrazovat se můžeš jak chceš. Leč… u „orgánů“ platí, že v tomto je jejich ochrana přednější. Až budeš ležet s covidem na JIPce, tak se taky ohraď, že dochtor má respik a ne roušku… 😁

elkon

Pokud to má napsané na čele, tak pryč od něj.