Rokio

Můžete prosím pochválit dnešní pěkné počasí?

Mohli byste také napsat, co je na dnešním počasí dobré a co se vám na něm líbí?

Nejlepší odpověď
Filip84

Proč bych měl něco takového dělat? Jenom proto, že to chceš!? 🙂

Je to trapné a otravné, nic ve zlém.

Další odpovědi
Mravenec

Neptáš se kde, tak odpovím i tak. Jsem v Tunisku, počasí je velmi tropické, ale dá se to.

Zdravím do Čech.

zjentek

Chválím. Děkuji za něj a tobě děkuji za připomenutí, že venku je počasí 👍

Ametyst

Dnes je opravdu vydařené krásné počasí: není nedýchatelné vedro, protože fouká chladnější větřík, prekvapivě a neobvykle z východu. Večer se musím podívat na Měsíc, jestli neubývá: to se počasí totiž obvykle ochlazuje. V těch vedrech dorůstal.

Schluker

Ne