DusanOrlik

Můžete poradit kvalitní externí disk s kapactiou 2 TB?

Zdravim,
Nutne shanim kvalitni a bezproblemovy externi disk,kapacita 2 TB – na znacce ci barve nezalezi.Uvazuju o 1.WD Elements Desktop – 2TB nebo 2. Seagate BackUp Plus Slim Portable 2TB
Jaky je podle vas lepsi/kvalitnejsi ? Nebo mate svuj vlastni tip?
Predem diky

Nejlepší odpověď
Drap

Co tento. Zajímavá je i cena:
https://www.ha­bu.cz/detail/ex­terni-disk-toshiba-canvio-basics-2tb-usb-3-0-garance-nejlepsi-ceny-v-cr-84634

Další odpovědi
anonym

https://pevne-disky.heureka­.cz/f:1995:1800-2300/ tady to máš komplet i s desítkami uživatelských recenzí přímo od lidí kteří jednotlivé disky koupili a používali.

Edison

Koupit v číně box pro dva SSD disky s podporou raid a ty vybavit dvěma 1T disky. Připojení to má USB-C. Box je velikosti jen těch SSD karet.

Nebo „knihu“ od WD… A nakonec… co rovnou poctivý NAS? Jsou v nerůznějších konfiguracích. Já osobně mám 4-diskový s kapacitou 16T a jsem nadmíru spokojen. Roivněž mi na tom běží několik serverových služeb, na obrázky, fileserver, proxy…

jáára

Podle mě je to jedno. Ta poruchovost je docela na stejné úrovni napříč výrobci disků…

Klaproth

Já používám Adata HD710P a zatím funguje bez problémů.