Damiana

Můžete ohodnotit každého, vámi zvoleného uživatele?

Momentálně řeším problém, že když chci dát palec kolegyni Bohemice, objeví se mi, že ze stejné(!) IP adresy nelze uživatele hodnotit. Děje se mi to od včerejška, co jsem dorazila do Českého Krumlova. Obě jsme to řešily přes admini a pořád nic. (Také jsme se ujistily, že ve stejném hotelu nejsme 🙂
Když vypnu Wi-Fi, oboduji ji, ale na běžné síti to nejde. Všude jinde to bylo bez problémů.
Co s tím?
Funguje vám bodování normálně?
… Nebo snad máme zákaz si s Bohemicou sobě navzájem zvedout palec? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

ad Barbakan-mám jeden profil a předpokládám,že Damiana také,ale to by s tím naším problémem stejně nemělo souviset.Já včera požádala Damianu o následovnic­tví,povolily jsme si vzájemně kontakt a od té doby se nemůžeme bodovat.Admini nekomunikují .Máte s něčím podobným zkušenost nebo nás dvě považuje tento server za neslučitelné?
Doplňuji:
Sedím na mopci nějakých 6km od Krumlova a nestačím se divit. Chyba v matrixu?

Další odpovědi
bolak

Mohlo by to bejt tím, že máte obě stejnýho poskytovatele a ani jedna z vás nemá veřejnou IP adresu.

Mrkni se na jedná z těhlech adres ↓↓ a porovnejte údaje…

http://www.mo­jeip.cz/
http://mojeip­.kompletne.cz/
http://www.lu­pa.cz/nastroje/mo­je-ip-adresa/
http://mojeip­.nmonitoring.com/

quentos

Mně to tedy jde. Nejde mi palcovat jenom ségru, jelikož máme stejnou IP adresu

anonym

Pokud máš dva (2) profily nelze hodnotit uživatele u jednoho PC!!!

Doplňuji:
Zrovna jsem Bohemice opalcoval otázku s výsledkem : jde to !!!

Kohut57

Ani mě nejde dát palec Bohemice, jsem také v hotelu v ČK.

Damiana

ad bolak: Díky, to vypadá nadějně…:-)

Damiana

ad Barbakan: Mám jen jeden profil. Tebe i ostatní obodovat můžu (teď jsem to uděala), ale pouze Bohemicu ne! Jak můžeme mít stejnou IP adresu, když jsme od sebe nejmíň šest kilometrů?
Teď jsem vypnula WiFi a jde to, jinak ne. Nechápu…

anonym

Kohut57-ani já ti nemůžu dát palec-co se děje?

anonym

Můžeš mi to vysvětlit ? : http://letecka­posta.cz/341190650

Damiana

Vždyť to vyvětlujeme. Když jí chci obodovat, musím si tu v hotelu vypnout WiFi – pak to jde. Nikdy s tím ale problém na normální síti nebyl. Ještě v neděli v Mariánkach a v pondělí v Praze jsem jí normálné hodnotila. Proč to tady musím přepínat? Klidně koukni, teď jí dám bod, ale vypínám tu WiFi!!! Bude mít ode mě tedy palec. Ale PROČ??? To musím přepínat? – to je ta otázka!!! Jak stejná IP adresa, když to tak není?
Proč jí nemůže z WiFi obodovat i Kohut57, který je tu se mnou?

led

hotelový Wifi-router cez ktorý ste pripojení má svoju MAC a IP adresu a pomocou nej je prihlásený do siete. Vy všetci ste navonok viditeľní len pod touto adresou.
Ak niekto tvrdí, že je vzdialený od vás 6km a má rovnakú adresu ako vy, tak to nie je pravda. hotelový signál, ani prijímač nie je taký silný aby dosiahol na tú vzdialenosť. Čo sa mi podarilo chytiť wifi na priamu viditeľnosť s parabolickou anténou bolo 2km, ale signál už bol slabší.

anonym

ad led – jediná věcná a správná odpověď, je to prosté shodný wifi poskytovatel.
Kdybys dala jako odpověď, máš nominaci.

Lucijej

Mně se stalo něco podobného na jiném fóru a jediného, čeho jsme se dopídili by to, že máme internetové připojení od stejného poskytovatele. Spravilo se to v momentě právě, když jedna strana vyměnila poskytovatele. Takže podle toho se to mělo spravit samo až odjedeš z Krumlova.

Damiana

Díky. To by mohlo být. No, uvidíme. 🙂

anonym

Tak tomu,má drahá,zcela nerozumím!

led

Pohľad z kuchyne:
ak pošlete list uvediete
meno a a adresu – lokalizáciu:
mesto, ulica, číslo domu,
takže vaša adresa určuje dom, ale nie byt
to isté funguje aj pri počítačových sietiach
Router, na ktorý je pripojený váš počítač má svoju „domovú“ adresu, váš počítač má číslo bytu, ďalší počítač pripojený na ten istý router má svoje číslo bytu, a tak ďalej. Všetky tieto počítače sa navonok predstavujú ako jeden dom.

Zamotala som to dobre?…

Damiana

Dokonale…:-) Po desátém přečtení se to ale už jeví srozumitelně…:-) díky

led

Ďakujem, takto nejako som „nútila“ žiakov pri učení trochu rozmýšľať