hanulka11

Můžete o sobě říct,že znáte své tělo?

Tento test je pro školáky, zkuste si zda byste uspěli!!!!
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011/11/1­5/velky-test-z-biologie-cloveka-zs-propadli-byste/a jak ste tedy dopadli …pochlubte se výsledkem ,ale poctivě ,prosím.....
Doplňuji:
opravuji místo… ste …na jste dopadli a já s uzarděním hlásím 17 bodů, ale vidím, že jsem v průměru

Nejlepší odpověď
annas

Vyšlo mně 19 bodů. Děkuji. Oprášila jsem si vědomosti.

Další odpovědi
tom004

Žádná hvězda.17 z 24.

anonym

19, ale kostrční obratle mne potrápily.

SINGO

A hanulka11 se nepochlubý?
Otřesný otázky ze začátku, druhá polovina byla ta lehčí.
Výsledek ve zdroji.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2010nadap034000799­340231.jpg

Ella

17 z 24
i když teda přišlo mi to, že na základce jsme se přes polovinu věcí neučili…

iceT

17 ze 24 správně

aramah

17 ,docela jsem přemýšlela jestli se mám přiznat

Drap

Nepropadl bych, výsledek mně překvapil / mile/ Musím se však přiznat, že některé otázky byly jen hádány. 19 bodů

Deli

Nechala jsem odpovídat svou desetiletou dceru a jen jsem jí pomohla s něčím, co nemohla vědět (třeba inzulin…). Docela dost toho věděla, skončily jsme na 19 správných odpovědích!
Krásný test, díky Hanulko.
Jo – ty kostrční obratle mne taky potrápily a navíc výsledek i šokoval, to jsem fakt nevěděla…

briketka10

mě vyšlo 18 ale ve škole jsme to taky nebrali je to dost odborný test, třeba ty krevní skupiny sama nevím jakou mám..

Jikra

Já mám jen 17 bodů ale nijak mi to žíly netrhá.

zl@tk@

16 z 24

hanulka11

Díky, za za to, že jste test podstoupili, já je totiž hrozně ráda dělám./jakékoliv/

Deli

Tak sem podobné uveřejňuj, taky se mi to moc líbilo! Díky!