beer

Můžete mně doporučit nějaký dobrý a levný prášek na ruční přepírání drobných věcí, nebo mám zůstat u Jaru ? )) Díky.

Doplňuji:
Jelena používám na normální praní a tak se mně nechce furt dokola strouhat mejdlo, nebo mydlit – proto ten dotaz..
A náhodou, Jar je na blbý trencle a fusakle (to je většina, co peru v pazórách) úplně v poho !!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dobrý vojenský Trimin.
http://www.dro­gerie2.cz/dro­gerie2-cz/eshop/2-1-Praci-prostredky-avivaze/0/5/1278-TRIMIN-cestovni-praci-prostredek

Další odpovědi
pokazdejinak

na praní radši použijte normální mýdlo, klidně i tekuté nebo sprchový gel – spíš než saponát na nádobí
nebo si kupte tzv. jádrové mýdlo (jedna značka byla s jelenem) – není drahé a dlouho vydrží
Doplňuji:
jasně jar to všechno vypere, protože je to pořádný dryják :) fakt, na něco, co budete nosit na holém těle, použijte radši ten sprchový gel… i když ten jelen je ideální a stačí lehce namydlit

johana 56

Lepší než Jar je obyčejný březový šampon.

www

Neporadím, děláme to obdobně.
Ale Terry,
to se nesmí? Vždyť co chvíli se odpovídá na otázky: Jaký počítač, Jaký program, Jaké doplňky(na cokoliv), Který mobil, Jakou televizi, atd. a je to v pořádku! Nebo taky ne ??
Mmj, promiň, tvoje otázky jsou ale obdobné, ne-li stejné, díval jsem se teď 😁

Berušinka

U Jaru?! Šmankote! =D
Na předpírání ti bohatě stačí JELEN (mýdlo), které je určené k předpírce a k „likvidaci“ skvrn.

terry

Můžu, ale nechci tady dělat propagační akci toho, v čem perem 🙂

www – nechci tady propagovat firmu. V drogerii tyto přípravky nekoupím a jsme nadmíru spokojeni s poměrem cena-kvality-výsledkem.
Nechci kupovat v balení polovinu vzduchu nebo nějakých plnidel.

Mad

Stačí si koupit kvalitní tekutý prací prostředek nebo gel. Nejlépe color na barevné prádlo.
Tím, že je tekutý, ihned účinkuje.

Hlada

Dobá je např. Hanka. Je to mýdlový prostředek s optickými bělidly.

ReHu

proč pereš blbý trencle a fusakle v ruce? Já to vše dávám do pračky.

janysekk

s vámi je sranda, ať je to třeba dryák nebo s optickými bělidly (tvůj svetr je bělejší než můj … aby ne, když je na něm chemikálie co odráží světlo) jen když je to levné … a to nakonec taky mnohdy není ..