Avatar uživatele
beer

Můžete mně doporučit nějaký dobrý a levný prášek na ruční přepírání drobných věcí, nebo mám zůstat u Jaru ? )) Díky.

Doplňuji:
Jelena používám na normální praní a tak se mně nechce furt dokola strouhat mejdlo, nebo mydlit – proto ten dotaz..
A náhodou, Jar je na blbý trencle a fusakle (to je většina, co peru v pazórách) úplně v poho !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, www, anonym, anonym před 4625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Dobrý vojenský Trimin.
http://www.dro­gerie2.cz/dro­gerie2-cz/eshop/2-1-Praci-prostredky-avivaze/0/5/1278-TRIMIN-cestovni-praci-prostredek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

na praní radši použijte normální mýdlo, klidně i tekuté nebo sprchový gel – spíš než saponát na nádobí
nebo si kupte tzv. jádrové mýdlo (jedna značka byla s jelenem) – není drahé a dlouho vydrží
Doplňuji:
jasně jar to všechno vypere, protože je to pořádný dryják :) fakt, na něco, co budete nosit na holém těle, použijte radši ten sprchový gel… i když ten jelen je ideální a stačí lehce namydlit

Upravil/a: pokazdejinak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Lepší než Jar je obyčejný březový šampon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Neporadím, děláme to obdobně.
Ale Terry,
to se nesmí? Vždyť co chvíli se odpovídá na otázky: Jaký počítač, Jaký program, Jaké doplňky(na cokoliv), Který mobil, Jakou televizi, atd. a je to v pořádku! Nebo taky ne ??
Mmj, promiň, tvoje otázky jsou ale obdobné, ne-li stejné, díval jsem se teď 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

U Jaru?! Šmankote! =D
Na předpírání ti bohatě stačí JELEN (mýdlo), které je určené k předpírce a k „likvidaci“ skvrn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Můžu, ale nechci tady dělat propagační akci toho, v čem perem 🙂

www – nechci tady propagovat firmu. V drogerii tyto přípravky nekoupím a jsme nadmíru spokojeni s poměrem cena-kvality-výsledkem.
Nechci kupovat v balení polovinu vzduchu nebo nějakých plnidel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mad

Stačí si koupit kvalitní tekutý prací prostředek nebo gel. Nejlépe color na barevné prádlo.
Tím, že je tekutý, ihned účinkuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Dobá je např. Hanka. Je to mýdlový prostředek s optickými bělidly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

proč pereš blbý trencle a fusakle v ruce? Já to vše dávám do pračky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janysekk

s vámi je sranda, ať je to třeba dryák nebo s optickými bělidly (tvůj svetr je bělejší než můj … aby ne, když je na něm chemikálie co odráží světlo) jen když je to levné … a to nakonec taky mnohdy není ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek